E-teenustele

Mobiil-ID on elektrooniline isikutuvastusteenus, mis võimaldab e-teenustel oma kasutajatele turvalist isikutuvastust ja digiallkirjastamist pakkuda. 

SK ID Solutions pakub Mobiil-ID lahendust koostöös Eesti ja Leedu mobiilioperaatoritega.

Mobiil-ID

Mobiil-ID lihtsustab e-teenuste kasutamist

Ettevõtted saavad Mobiil-ID’ga liitudes pakkuda oma e-teenuseid otse ja turvaliselt kõikidele Mobiil-ID omanikele ilma eelneva registreerimiseta. Mugav on ka kasutajatel, sest pole vaja meeles pidada erinevaid kasutajanimesid ega paroole – kõikide teenuste puhul saab kasutada sama vahendit ja PIN-koodi. Mobiil-ID’d kasutab Eestis ja Leedus üle 660 tuhande inimese ja sellega on liitunud üle 600 e-teenuse.

Tõstab e-teenuse turvalisust ja usaldusväärsust

Elektrooniline isikutuvastus Mobiil-IDga on parem ja turvalisem kui kasutajanime ja parooliga. Kasutades Mobiil-ID autentimist oma e-teenuses, võite olla kindel, et saadud andmed on õiged ja autentimisvahend on õige isiku käes – nii väheneb risk, et kasutajad esitavad e-teenuse pakkujale valeandmeid.

Allkirjasta dokumente elektrooniliselt

Digitaalallkirja kasutamine on mugav ja kiire, sest võimaldab elektrooniliselt ja paberivabalt teha toiminguid, milleks varem pidi kasutama käsitsi paberile antud allkirja. Digitaalallkiri on väga turvaline – seda ei saa võltsida, misläbi on tagatud allkirja õigsus.